Posted on

Myslovitz to jedna z najpopularniejszych polskich grup rockowych, która od ponad dwudziestu lat zachwyca swoją muzyką. Teraz zespół ma dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę – premiera kolejnej płyty.

„Jakże Łatwo Mówić, że się Odchodzi…” to już jedenasty album w karierze Myslovitz. Zespół potwierdził, że nie stracił nic ze swojego muzycznego kunsztu i wyraźnie słychać, że jego członkowie włożyli w tworzenie muzyki całe serce i duszę.

Płyta ma być hołdem dla twórczości Roberta Brylewskiego i Jacka Kaczmarskiego. W utworach można usłyszeć inspiracje z każdego okresu działalności tych artystów. Jednocześnie Myslovitz wprowadził do swojej muzyki wiele nowych elementów i brzmień.

Grupa zapowiedziała również, że przy okazji premiery wydanie płyty odbędą się koncerty promujące ten materiał. Fani chętnie zapewne skorzystają z okazji, aby zobaczyć na żywo swój ulubiony zespół.

Nie ma wątpliwości, że „Jakże Łatwo Mówić, że się Odchodzi…” będzie nowym hitem Myslovitz. Zresztą, w ciągu całej kariery grupa udowodniła już wiele razy, że zawsze jest w stanie zaskoczyć swoich słuchaczy i przyciągnąć do siebie nowe rzesze fanów.

Premiera płyty to dla Myslovitz pewnego rodzaju nowy początek. Zespół chce dać jeszcze więcej z siebie, a ich twórczość ma się rozwijać w nieprzewidywalny sposób. Czekamy z niecierpliwością na kolejne dzieła tej wspaniałej formacji muzycznej.

Myslovitz – Premiera płyty

Myslovitz, jeden z najbardziej znanych polskich zespołów muzycznych, właśnie wydał swoją najnowszą płytę. Premiera albumu odbyła się na początku tego miesiąca i już zdobywa uznanie fanów i krytyków.

Album zatytułowany „Z rozmyślań przy śniadaniu” zawiera dziesięć nowych utworów, z których każdy ma swój unikalny styl i brzmienie. Zespół opowiada w nich o miłości, samotności i życiu w ogóle – tematach, które zawsze były bliskie im sercu.

Myslovitz powstał w 1992 roku w Mysłowicach, stąd też pochodzi nazwa zespołu. Szybko zdobyli popularność i stała się jednym z najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny alternatywnej. Ich muzyka jest bardzo oryginalna i trudno ją jednoznacznie zakwalifikować do jednego gatunku – łączy elementy rocka, indie, popu i elektroniki.

Płyta „Z rozmyślań przy śniadaniu” została nagrana w 2020 roku i byłaby już dostępna dla słuchaczy, gdyby nie pandemia COVID-19. Zespół postanowił jednak poczekać ze swoją premierą do momentu, gdy będzie można ją odpowiednio promować i koncertować.

Teraz fani Myslovitz mogą w końcu posłuchać nowych utworów i cieszyć się dźwiękami, które tak bardzo kojarzą się ze szczytem polskiej muzyki. Wspomniane wcześniej „Z rozmyślań przy śniadaniu” to już trzynasta płyta w karierze zespołu, którego popularność i znaczenie na polskiej scenie muzycznej nie słabną.

Myslovitz – premiera płyty to dla fanów długo oczekiwane wydarzenie. Z pewnością ta muzyka przyniesie wiele emocji i wrażeń, które warto przeżyć razem z zespołem.